تزریق چربی

تزریق چربی، هزینه تزریق چربی سال ۱۴۰۳

تزریق چربی یکی از روشهای نوین برای جوان‌سازی و زیباسازی پوست است که هزینه به نسبت مناسبی دارد.

تزریق چربی

روشهای متفاوتی جهت زیباسازی و جوان‌سازی پوست وجود دارد. هر کدام از این روشها نسبت به سایر آنها مزیتها و معایبی دارد که شخص زیباجو با توجه به شرایط و هدفش تصمیم یک روش را انتخاب میکند.

یکی از پر طرفدارترین و موثرترین روشهای زیباسازی و جوان‌سازی پوست تزریق چربی است.

در ادامه این روش را به طور کامل بررسی خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی روشی است که در آن چربی قسمتی از بدن خارج  و به قسمت دیگری از بدن تزریق میشود. در مرحله‌ی اول چربی با روش لیپوساکشن از نواحی ران، پهلو و شکم خارج میشود. در مرحله بعدی سلولهای چربی جدا و پاکسازی شده و سپس به ناحیه مورد نظر تزریق میشود. تزریق چربی به ناحیه مورد نظر به منظور جبران کمبود چربی استفاده میشود و باعث افزایش حجم، از بین رفتن چین و چروک، جوان‌سازی و زیبایی هرچه بیشتر پوست میشود.

در این روش چون چربی تزریق شده از بدن فرد گرفته شده، احتمال آنکه بدن واکنش آلرژیک نشان دهد را از بین میبرد. یکی دیگر از مزایای این روش کاهش چربی های اضافه در نواحی شکم و پهلو است.

کاربردهای تزریق چربی

تزریق چربی به منظور افزایش حجم، فرم دهی و یا از بین رفتن چین و چروک پوست استفاده میشود. به همین دلیل به نقاط مختلفی از بدن تزریق میشود.

تزریق چربی صورت

هدف از تزریق چربی به صورت افزایش حجم ناحیه‌ای از آن یا برطرف کردن چین و چروکهای ناشی از افزایش سن است. تزریق چربی صورت باعث جوان‌سازی، شادابی، پر شدن، رفع چین و چروکها و گودی در ناحیه پوست صورت میشود که به منظور زیبایی در صورت انجام میگیرد. تزریق چربی به صورت به خصوص برای کسانی که صورتی لاغر و استخوانی دارند بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

تزریق چربی صورت به نواحی مختلفی از صورت انجام میشود که به شرح زیر است:

• تزریق چربی به گونه جهت برجسته سازی آنها

• تزریق چربی به لب به منظور افزایش حجم لبها

• تزریق چربی به ناحیه خط فک برای پر شدن صورت

• تزریق چربی به پیشانی به منظور کاهش چین و چروکها

• تزریق چربی به نواحی اطراف چشم برای رفع تیرگی، گودی و چین و چروک

• تزریق چربی به نواحی گودی حاصل از چین و چروک یا جای زخم

قیمت تزریق چربی

تزریق چربی به سینه

روشهای مختلفی برای افزایش حجم سینه‌ها از جمله لیفت سینه، پروتز و تزریق چربی وجود دارد. تزریق چربی به سینه روشی طبیعی‌تر و کاملا ایمن است که روشی بسیار محبوب در سطح جهان است.

تزریق چربی سینه به منظور افزایش حجم، بهبود فرم، متقارن سازی و یا بازسازی آن پس از جراحی لامپکتومی یا ماستکتومی انجام میگیرد.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن هم مانند تزریق چربی به سینه است. معمولا اشخاصی که تزریق چربی به باسن انجام می‌دهند به دنبال افزایش حجم و بهبود فرم آن هستند. تزریق چربی بدون عمل و بدون احتمال واکنشهای آلرژیک، به صورت طبیعی این امر را محقق می‌سازد.

تزریق چربی دست

دستها هم از نقاطی است که تزریق چربی به آن رایج است. این عمل جهت بازگردانی چربی از دست رفته در ناحیه پشت دست انجام میگیرد. با افزایش سن و تماس مداوم با مواد شوینده چربی پشت دستها انحلال یافته و از بین میرود. در پی آن پوست دست شل شده و دچار چین و چروک میشود و گاها لکه‌های قهوه‌ای رنگی هم پدید می‌آید که از نشانه‌های افزایش سن است. تزریق چربی به دست با جبران این چربی های از دست رفته شادابی را به پوست دست بازگردانده و باعث جوان‌سازی میشود.

ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی معمولا بیشتر از سایر روشها است و به مراقبتهای فرد و جنس پوست بستگی دارد. تزریق چربی در پوستهایی که چربی را بیشتر جذب می‌کنند ماندگاری کمتری دارد. ماندگاری تزریق چربی معمولا بین ۱ تا ۳ سال است و اگر پوست به درست مراقبت شود تا ۵ سال هم ماندگاری داشته باشد.

از مهمترین عوامل مراقبت از پوست برای ماندگاری تزریق چربی قرار نگرفتن آن در حرارت و فشار زیاد است.

هزینه تزریق چربی

مزایای تزریق چربی

• چون چربی از بدن خود فرد گرفته میشود سازگاری بالایی با بدن دارد

• روشی بسیار ایمن است

• نتایج آن به سرعت قابل مشاهده است

• ماندگاری بالایی دارد

• دوره نقاهت ندارد

عوارض تزریق چربی

تزریق چربی به این دلیل که از چربی بدن خود فرد استفاده میکند عوارض چندانی ندارد و به همین دلیل بسیار محبوب است. تنها عارضه ای که دیده میشود، ورم و کبودی خفیف است که پس از چند روز بهبود می‌یابد.

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به عوامل مختلفی بستگی دارد. امکانات کلینیک، تخصص و تجربه پزشک متخصص، هزینه نسخه‌های دارویی، مقدار چربی استخراج شده و تزریق شده عواملی اند که در قیمت تزریق چربی تاثیر گذارند. به همین دلیل نمی‌توان به طور دقیق قیمت تزریق چربی را مشخص کرد.

به طور کلی هزینه تزریق چربی به صورت میانگین بین ۷ تا ۱۵ میلیون متغیر است.

کلینیک GMK(گل) به عنوان برترین کلینیک تهران و ایران در سه سال گذشته، تمام خدمات زیبایی را به بهترین نحو برای مشتریان و زیباجویان عزیز ارائه میدهد.

شما زیباجویان گرامی برای اطلاع از قیمت و هزینه مزوتراپی صورت، قیمت و هزینه مزوژل صورت و یا  عمل جراحی مانند هزینه و قیمت بلفاروپلاستی با متخصصان این کلینیک از طریق شماره تلفن یا صفحات مجازی در ارتباط باشید تا علاوه بر اعلام قیمت، شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

MohsenGdrz
MohsenGdrz
مقالات: 40

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *