قیمت بوکال فت

بوکال فت ، هزینه و قیمت بوکال فت صورت

بوکال فت یا جراحی برداشتن چربی دهان یکی از مهمترین روش ها در زیبا سازی صورت میباشد که بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر حتما صفحه را مطالعه نماییم.

هر چقدر زمان میگذرد همه افراد جامعه به دنبال بروز بودن با طرح و مد روز دنیا هستند . یکی از عمل های زیبایی که افراد کثیری به دنبال آن هستند بوکال فت است .

هر چقدر زمان میگذرد همه افراد جامعه به دنبال بروز بودن با طرح و مد روز دنیا هستند . یکی از عمل های زیبایی که افراد کثیری به دنبال آن هستند بوکال فت است .

برای استعلام قیمت و هزینه بوکال فت و رزرو وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید

هزینه بوکال فت
قیمت بوکال فت

بوکال فت چیست ؟

بوکال فت یک عمل جراحی زیبایی است که بر روی گونه انجام میشود ، به طوریکه یک لایه چربی بوکال از ماهیچه بوکسیناتور به طور جراحی از داخل دهان خارج میشود . این لایه چربی از روی گونه شروع میشود و تا ناحیه بیرونی لب ادامه دارد .
مقدار بوکال در افراد متفاوت است و بستگی به چاقی و لاغری صورت دارد ، که افرادی که دارای صورت گرد و چاقی هستند بوکال فت بهترین روش برای زیبایی صورت آنهاست و در نتیجه دارای صورتی جذاب تر میشوند ، ولی افرادی ک صورتی لاغر و استخوانی دارند به هیچ عنوان بوکال فت برایشان توصیه نمیشود چون با خارج شدن این مقدار چربی ، گونه آنها دچار تو رفتگی میشود و چهره آنها خیلی زود پیری زودرس میگیرد .

مدت زمان عمل جراحی بوکال فت

این عمل زیبایی به صورت بی حسی موضعی یا به اصطلاح عامیانه تر ، سرپایی انجام میشود و زمان آن بستگی به دکتر مورد نظر از ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول میکشد .

عمل جراحی بوکال فت چطور صورت میگیرد ؟

اگر به این قضیه فکر میکنید که جای جراحی بوکال فت روی صورت میماند باید بگوییم که عمل بوکال به هیچ عنوان جای بخیه ای بر روی پوست نمی گذارد بلکه از داخل دهان به اندازه دو تا سه سانتی متر لایه داخلی گونه را شکاف میزنند سپس چربی را از بیرون فشار داده و از داخل دهان خارج میکنند و در آخر بخیه میزنند .

مراقبت های قبل از عمل بوکال فت

حتما به دنبال یک پزشک متخصص و باتجربه باشید تا با خیال راحت صورت خود را زیر تیغ جراحی بیاندازید و استرس خراب شدن صورتتان را نداشته باشید
قبل از عمل ، یک جلسه پیش پزشک مورد نظر بروید و آزمایشات مورد نظر را انجام دهید
اگر بیماری خاصی دارید یا دارویی مصرف میکنید حتما با پزشکتان در میان بگذارید و همچنین اگر به داروی خاصی آلرژی دارید آن را به پزشک مورد نظر حتما بگویید .
از خوردن هر گونه دارویی که التهاب آور هستند قبل از عمل خودداری کنید
در عملهای بی حسی موضعی یا به اصطلاح ، عمل های سرپایی ؛ ۱۲ ساعت قبل از عمل از خوردن هر گونه خوراکی باید خودداری کرد . عمل بوکال فت نیز از این دسته عمل ها است .

هزینه بوکال فت

مراقبتهای بعد از عمل بوکال فت

قیمت بوکال فت

بعد از عمل از زبان زدن به زخم و بخیه خودداری کنید ؛ زبان زدن به بخیه باعث خونریزی میشود
استراحت مطلق به مدت سه روز و پرهیز از هرگونه ورزش و فشار به سر و صورت
در دوره نقاهت سعی کنید از غذاهای آبکی استفاده کنید که به زخم آسیب نزند و دچار خونریزی نشود
بعد از هر بار غذا خوردن دهان خود را با سرم بشویید تا ته مانده های غذا از دهان پاک شود و باعث تورم و عفونت نشود
در دوره نقاهت از کشیدن سیگار و قلیان به طور کامل پرهیز کنید
چند روز بعد از عمل سر خود را بالا نگه دارید تا فشار کمتری را متحمل شوید .

مزایای بوکال فت

معایب بوکال فت

عمل به صورت سرپایی انجام میشود و بیمار یک ساعت بعد از عمل میتواند ترخیص شود
پوست شما به هیچ عنوان برش نمیخورد و کشیده نمیشود
زاویه صورت به شکل مثلث وارونه یا قلب در می آید و همین عامل باعث جذاب تر شدن چهره زیباجو میشود .

احتمال تورم و خونریزی بعد از عمل ، در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی
بعد از عمل در صورت اضافه وزن و چاق شدن صورت ، مجددا چربی بوکال به گونه برمیگردد

گزارش ها حاکی از آن است که در بعضی موارد ، گونه های بیمار بعد از جراحی ، متقارن نیست ؛ یعنی پزشک مورد نظر عمل جراحی اش را به درستی انجام نداده است
ممکن است بعد از عمل ، بیمار با قفل شدن فک مواجه شود که جای نگرانی نیست و بعد از چند دقیقه دوباره به حالت اولیه برمیگردد .

جراحی تخلیه چربی دهانی

همانطور که میدانید ، جراحی تخلیه چربی دهانی همان عمل بوکال فت میباشد که در واقع این اصطلاح ، واژه معادل فارسی بوکال فت میباشد که برخی از زیبا جویان از این کلمه استفاده مینمایند ، پس اگر در جایی و یا مکانی از این کلمه استفاده شد در واقع همان جراحی زیبایی بوکال صورت است.

هزینه جراحی تخلیه چربی دهانی

همانطور که اشاره شد منظور از جراحی تخلیه چربی دهان همان بوکال میباشد که مشتریان و زیبا جویان گرامی برای اخذ قیمت و هزینه جراحی تخلیه چربی دهانی به روش های زیر و در بخش هزینه بوکال فت میتوانید اقدام نمایید و همچنین میتوانید با شماره های سایت تماس بگیرید و از قیمت و هزینه های جراحی تخلیه چربی دهانی از همکاران ما مطلع شوید.

قیمت هزینه بوکال فت

قیمت بوکال فت

هزینه عمل جراحی بوکال فت برای هر زیبا جویی میتواند متفاوت باشد ، با توجه به نوع شکل صورت شما ، تبحر و تجربه پزشک و کلینیک مورد نظر ؛ قیمت برای زیبا جویان تعیین میشود.

همچنین برای اخذ قیمت بوکال فت میتوانید از مشاوره رایگان کلینیک GMK  (گل) استفاده نمایید و یا با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

هزینه بوکال فت در پاییز ۱۴۰۲

لازم به ذکر است که هزینه بوکال فت در سال ۱۴۰۲ چیزی حدود ۳ تا ۹ میلیون تومان میباشد که بر اساس ظاهر و مقدار چربی بوکال در صورت شما، یعنی بستگی به میزان برداشت چربی ، مدت زمانی که برای عمل صرف میشود ، میتواند متغییر باشد.

بوکال فت
بهترین روش برای فرم دهی صورت
کلیک کنید
برداشتن چربی اضافه صورت
بهترین روش برای برداشتن چربی های اضافه صورت
کلیک کنید
بوکال فت و برداشتن چربی اضافه صورت
بوکال فت بهترین روش جراحی برای زیبایی صورت در نواحی زیر گونه
کلیک کنید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کلام پایانی

حالا که به طور کلی با جراحی بوکال فت آشنا شدیم باید بگوییم این عمل زیبایی در دنیا طرفداران بی شماری دارد به خصوص افراد مشهور از عمل بوکال فت زیاد بهره میبرند . در ایران نیز زیبا جویان زیادی در جستجوی این عمل جراحی پلاستیک هستند .
با این حال حتما قبل از عمل ، سعی کنید از تجربه و تخصص پزشک مورد نظرتان اطمینان پیدا کنید سپس با خیال راحت یک چهره جدید و جذاب را تجربه کنید و از چالش جدیدی که در زیبایی شما رخ داده لذت ببرید .

این روش ، یعنی بوکال فت یکی از متداول ترین روش های جراحی زیبایی میباشد که اگر با روش های دیگر جراحی صورت  مانند ، بلفاروپلاستی ، لیفت ابرو و تزریق فیلر لب ، چانه و فک انجام شود ، کامل خواهد شد.

که اگر قصد انجام هر کدام از خدمات ذکر شده را دارید با مراجعه به صفحه هر خدمات اطلاعات کامل تری مانند ، قیمت بوکال فت ، قیمت بلفاروپلاستی را مشاهده نمایید.

همچنین برای مشاهده عکس ها و ویدئو های بیشتر درباره بوکال فت و سایر خدمات میتوانید به صفحه اینستاگرام کلینیک GMK مراجعه نمایید.

MohsenGdrz
MohsenGdrz
مقالات: 39

۴ دیدگاه

  1. بهترین کلینیک که تا حالا دیدم کلینیک GMK بوده، بهترین متخصصان ایران، بهداشت خیلی عالی،برخورد مناسب و اخلاق خیلی خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *