قیمت اندولیفت

بهترین جراح اندولیفت در تهران، برترین کلینیک برای عمل اندولیفت

برترین جراح اندولیفت

ابتدا به این سوال بپردازیم که اندولیفت چیست؟ اندولیفت یعنی آب کردن قسمتی از چربی صورت به کمک لیزر که باعث سفت شدن پوست و در نهایت جوانی و زیبایی چهره میشود. در ادامه به بهترین جراح اندولیفت در تهران می‌پردازیم تا شما زیباجویان گرامی بتوانید این عمل را تحت نظر برترین متخصص انجام دهید.

به جرات میتوان گفت دکتر امیرحسین گلمحمدی بهترین دکتر در زمینه اندولیفت صورت و یا اندولیفت غبغب هستند. این پزشک متخصص و باتجربه، رضایت تمامی زیباجویان و مراجعه کنندگان خود را به خوبی جلب کرده است.

زیبایی پوست و صورت چیزی نیست که بخواهید روی آن ریسک کنید، قبل از عمل، تا میتوانید در مورد پزشک و متخصص مورد نظر تحقیق کنید و نمونه کارهای او را ملاحظه فرمایید.

توصیه میشود یا به دنبال زیبایی نروید یا اگر می‌روید سراغ بهترین متخصص زیبایی بروید تا نتیجه مطلوب و خوشایندی از عمل به دست آورید.

توجه داشته باشید که هزینه اندولیفت زیر نظر دکتر گلمحمدی بسیار مقرون و باصرفه است و نگرانی بابت قیمت آن نداشته باشید.

اندولیفت چگونه صورت میگیرد؟

اندولیفت بر روی قسمتهای مختلف صورت می‌توانند انجام گیرد و چربی یک ناحیه از صورت، که توسط ورزش و رژیم غذایی از بین نرفته است را به کمک این روش میتوانید از بین ببرید. اندولیفت بر روی گونه، بینی، چشم و غبغب می‌تواند صورت گیرد.

برای انجام این عمل نیاز به جراحی نیست و به کمک لیزر به راحتی میتوان چربی را آب کرد به این صورت که ابتدا یک فیبر بسیار نازک وارد پوست می‌کنند و از زیر پوست رد میشود که در فاصله درم عمقی و بافت چربی قرار میگیرد.

سپس لیزر دایود را به آن می‌تابانند و با قرار گرفتن لیزر دایود در طیف مادون قرمز، در ناحیه مورد نظر گرما ایجاد میشود که باعث میشود چربی آب شود و به دیگر نقاط صورت پخش شود.

در نتیجه چربی ناحیه مورد نظر از بین میرود. و با سفت شدن شدن، طراوت و شادابی به چهره بازمی‌گردد.

 

برترین کلینیک برای اندولیفت در تهران

دکتر امیرحسین گلمحمدی فوق تخصص زیبایی پوست و مو، تمام عملهای زیبایی خود را در کلینیک زیبایی GMK(گل) انجام می‌دهد.

این کلینیک با کادر مجربی که در اختیار دارد رضایت مشتریان و زیباجویان عزیز را جلب کرده است. کلینیک GMK(گل) از نظر خدمات دهی و بهداشت برترین کلینیک سال در تهران لقب گرفت.

شما عزیزان میتوانید با شماره‌های درج شده در این سایت با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا علاوه بر قیمت اندولیفت، در مورد عملهای زیبایی دیگر مانند قیمت بوکال فت، قیمت لیفت ابرو، کاشت مو، کاشت ابرو، بلفاروپلاستی، زیباسازی دندان و تمام عملهای زیبایی دیگر به شما مشاوره رایگان بدهند تا در این مورد شما را راهنمایی کنند.

MohsenGdrz
MohsenGdrz
مقالات: 40

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *